Студенти та випускники К-ПНУ в складі національної збірної команди України братимуть участь в Іграх XXXIII Олімпіади 2024 р.

Затверджено склад офіційної делегації національної збірної команди України для участі в Іграх XXXIII Олімпіади 2024 року.

До складу офіційної делегації увійшли 297 осіб, зокрема 140 спортсменів, серед яких студент спеціальності 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту) факультету фізичної культури К-ПНУ Михайло Кохан (легка атлетика) та випускники:

• Оксана Лівач (боротьба вільна);
  • Ігор Радівілов (гімнастика спортивна);
  • Дар’я Білодід (дзюдо);
  • Марина Бех-Романчук (легка атлетика);
  • Віктор Баньків (стрільба кульова);
  • Максим Городинець (стрільба кульова);
  • Сергій Куліш (стрільба кульова);
  • Соломія Братейко (теніс настільний);
  • Маргарита Песоцька (теніс настільний);
  • Аліна Комащук (фехтування).

Літні Олімпійські ігри відбудуться з 26 липня-11 серпня 2024 року в м. Парижі.

Збірна України буде представлена у 26-ти із 32-х дисциплін, які входять до програми Олімпійських ігор: бадмінтон, бокс, вільна та греко-римська боротьба, брейкінг, важка атлетика, велосипедний спорт (маунтенбайк і шосе), веслувальний слалом, академічне веслування та веслування на байдарках і каное, спортивна гімнастика, художня гімнастика, дзюдо, легка атлетика, артистичне плавання, плавання, скелелазіння, стрибки у воду, стрільба з лука, стендова стрільба, кульова стрільба, сучасне п’ятиборство, теніс, настільний теніс, фехтування та футбол.

Пишаємось нашими студентами та випускниками! Бажаємо успіхів на Іграх XXXIII Олімпіади 2024 року!

За інформацією Національного олімпійського комітету України