Студенти К-ПНУ – призери змагань ХІХ літньої Універсіади України з вільної та греко-римської боротьби

14-16 липня в м. Львів відбувся фінал ХІХ літньої Універсіади України з вільної та греко-римської боротьби.

Здобувачі вищої освіти факультету фізичної культури К-ПНУ посіли призові місця.

Із боротьби вільної вибороли золоті нагороди магістрант групи FKS2-M23 Денис Сагалюк та студент групи FKS1-B21 Данило Стасюк. Срібні нагороди здобули студент групи FKS1-B21 Володимир Дяченко й студентка групи FKS1-B22 Анна Поштар. У напруженій боротьбі за бронзову нагороду Данііл Ткачук посів 5 місце.

Також відмінні результати здобувачі продемонстрували з боротьби греко-римської: срібну нагороду виборов здобувач вищої освіти Ілля Семенцов (група FKS1-B22); бронзові нагороди вибороли Дмитро Григорчук (група FKS1-B23), Владислав Паранюк (група FKS1-B23) та Юрій Кожухар (група FK2-B22). Студент групи FKS1-B21 Антон Марчук виборов 4 місце, а випускник спеціальності 017 Фізична культура і спорт Ростислав Биков посів 5 місце.

Вітаємо спортсменів з успішним виступом на змаганнях! Бажаємо подальших перемог!

Спортивний клуб