Світла й вічна пам’ять заслуженому працівнику освіти України, професору Петрові Атаманчуку

Ректорат та науково-педагогічні працівники К-ПНУ висловлюють щирі співчуття з приводу смерті Петра Атаманчука, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України, академіка НАНВО  України, експерта Наукової ради МОН України, експерта Національного фонду досліджень України, Відмінника освіти України, випускника Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту (1961 р.).

Петро Сергійович із 1982 року розпочав науково-педагогічну діяльність у Кам’янець-Подільському державному педінституті, а впродовж 1983-2020 рр. був завідувачем кафедри методики викладання фізики і дисциплін технологічної освітньої галузі (фізики і технічних засобів навчання). По 2021 рік працював на посаді професора кафедри фізики.

Викладацьку діяльність будував на засадах співпраці й співтворчості зі студентською молоддю з метою забезпечення готовності майбутніх учителів фізики до науково-методичних перебудов, впровадження сучасних технологій і методик у навчання фізиці. Підготував 5 докторів наук та 12 кандидатів наук.

Професор Петро Атаманчук належав до числа наукової еліти й зробив значний внесок у розвиток вищої освiти. За роки науково-педагогічної діяльності опублікував понад 600 наукових праць, серед яких 9 монографій, 2 підручники для ВНЗ та понад 70 навчально-методичних посібників.

Вічна і світла пам’ять…