Екскурсія мистецьким корпусом для вихованців Центру «Освіта БезМеж»

Нещодавно діти Центру «Освіта БезМеж» разом із випускницею кафедри теорії та методик початкової освіти К-ПНУ спеціальності 013 Початкова освіта Діаною Биндиною завітали до мистецького корпусу.

Екскурсію для гостей провів старший викладач кафедри теорії та методик початкової освіти Анатолій Ковальчук.

Діти розглянули творчі доробки здобувачів вищої освіти спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, дізнались історії створення картин та обговорили їх естетичне сприйняття. Також Анатолій Федорович показав дітям «таємну кімнату» з Маґодзою – авторською текстильною українською лялькою.

«Ми спонукаємо дітей захоплюватись декоративно-прикладним мистецтвом, художньою творчістю, тому виникла ідея ознайомити їх із «наймистецькішим» центром міста. Наші вихованці отримали безліч позитивних вражень, їм надзвичайно сподобалась екскурсія та супровід», – зазначає Діана.

Пишаємось випускниками Університету Огієнка, які реалізували себе в обраній професійній діяльності та роблять свій внесок у розвиток майбутнього покоління!

Кафедра теорії та методик початкової освіти