Від мрій до реальності: у К-ПНУ завершились урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам

Незмінною липневою традицією є проведення урочистостей із нагоди вручення дипломів випускникам ОС «бакалавр» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Цьогоріч понад 700 здобувачів вищої освіти отримали новий статус ‒ статус дипломованого фахівця.

Усі урочистості розпочиналися звучанням Гімну України та вшануванням хвилиною мовчання тих, чиє життя забрала страшна війна. Дякуємо Збройним силам України за можливість навчати й навчатися, сміливо крокувати до нових життєвих вершин!

Дорогі випускники! Ви зіткнулися з новими реаліями, стресом і тривогою, які супроводжували вас упродовж навчання. Ваша мужність, сила та наполегливість допомогли подолати всі випробування й отримати омріяний диплом. Упевнені, що кожен із вас зможе досягти великих висот у своїй професійній діяльності. Не забуваймо, що важкі часи формують сильних особистостей! Вам під силу розбудовувати успішну країну під мирним небом!

Щиро вітаємо з успішним завершенням навчання! Бажаємо нових звершень, мудрих рішень, високих здобутків! Залишайтеся відкритими до нових знань!

Ми надзвичайно пишаємося кожним із вас і вдячні за ваш внесок у розвиток нашої університетської спільноти! Запрошуємо продовжити здобувати знання за другим (магістерським) рівнем вищої освіти та вдосконалювати професійні вміння!