Університет Огієнка покращив свої позиції в міжнародному рейтингу університетів світу Webometrics Ranking of World’s Universities

Національна дослідницька рада Іспанії опублікувала чергову редакцію міжнародного рейтингу університетів світу Webometrics Ranking of World’s Universities July 2024. Загалом було оцінено більш ніж 32000 вишів світу, від України в рейтингу представлено майже 300 ЗВО.

Оцінювання університетів відбувається за трьома показниками:

• VISIBILITY (видимість) – кількість зовнішніх джерел, які містять зворотні посилання на вебсторінки установи – розраховується за показниками інструментів Majestic – 50%;
  • TRANSPARENCY (прозорість) – кількість цитат топ-авторів установи (310 найкращих авторів за винятком перших 20) за Google Scholar Citations – 10%;
  • EXCELLENCE (якість) – кількість статей дослідників установи, які входять до 10% найбільш цитованих у 27 дисциплінах за розрахунками Scimago – 40%.

Університет Огієнка продемонстрував позитивну динаміку та посів місце, на 331 позицію вище ніж минулого року, серед університетів світу, і 150 місце серед 292 ЗВО України (у липні 2023 р. – 150 місце серед 300 ЗВО України).

Продовжуємо системно працювати над підвищенням якості освітнього процесу та якістю вищої освіти в К-ПНУ!

За інформацією euroosvita.net