Пишаємося випускниками К-ПНУ: Сергій Куліш – срібний призер Олімпійських ігор-2024

Випускник другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету фізичної культури К-ПНУ 2015 року спеціальності  8.010201 Фізичне виховання Сергій Куліш став срібним призером Олімпійських ігор-2024  в Парижі!

Нагороду він здобув у фіналі стрільби з малокаліберної гвинтівки з трьох положень на дистанції 50 метрів.

Спортсмен став першим українським стрільцем, що подолав кваліфікацію на Олімпіаді-2024 у стрільбі!

Вітаємо Сергія з вагомим результатом та бажаємо подальших успіхів у спортивній кар’єрі! Університет Огієнка пишається своїми випускниками!

Спортивний клуб