Університет Огієнка серед 100 найпопулярніших закладів вищої освіти за кількістю заяв від абітурієнтів

За даними інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що розміщує рейтингові списки абітурієнтів, до закладів вищої освіти станом на 1 серпня 2024 року подано понад 1 мільйон 64 тисячі заяв від вступників.

Зокрема, понад 673 тисячі заяв подали абітурієнти, які вступають на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) для здобуття рівнів бакалавра та медичного магістра за всіма формами навчання.

В Україні є 243 ЗВО, які підпорядковані МОН. У 2024 р. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка посів 80 місце (у 2023 – 89 місце).

Продовжуємо системно працювати над підвищенням якості освітнього процесу та якістю вищої освіти в К-ПНУ!

За інформацією
osvita.ua