Вічна й світла пам’ять почесному академіку Національної академії педагогічних наук України, професору Володимиру Курилу

Ректорат та науково-педагогічні працівники К-ПНУ висловлюють щирі співчуття з приводу смерті Володимира Курила, вченого, педагога, державного та громадського діяча, доктора історичних наук, професора, почесного академіка Національної академії педагогічних наук України, заслуженого працівника вищої школи УРСР.

Професор Володимир Курило є автором понад 160 наукових праць, серед яких 20 монографій і навчальних посібників у галузі історичних наук та з питань розвитку освіти в Україні. Під його керівництвом захищено більше 20 кандидатів і докторів наук.

Володимир Михайлович неодноразово відвідував Університет Огієнка, давав цінні поради та настанови колегам і студентам.

Щирі співчуття рідним і близьким… Вічна та світла пам’ять…