«Майбутнє України в наших руках: Ідеї, які змінюють націю»: оголошено конкурс для молоді України

Запрошуємо студентів усіх спеціальностей взяти участь у конкурсі «Майбутнє України в наших руках: Ідеї, які змінюють націю». Разом створімо візію майбутнього нашої країни! Представте свої інноваційні проєкти, наукові дослідження чи громадські ініціативи і отримайте шанс реалізувати свої ідеї. Кращі роботи будуть відзначені цінними призами та публікаціями, переможець конкурсу отримає грант у розмірі 20 000 грн. Реєстрація і подача робіт триває до 01.11.2024р. Деталі за покликанням: https://pin-up-ukraine.com.ua/scholarship/.

Мета конкурсу: залучити студентів до активного обговорення та формування візії майбутнього України через креативні проєкти, наукові дослідження й громадські ініціативи

Подання робіт має бути у форматі статті. Важливо, щоб кожен проєкт мав практичне значення і був орієнтований на реалізацію.

Вимоги до статті:

• має відповідати темі конкурсу;
  • об’єм від 10000 символів у форматі *.docx. документу Word;
  • повинна бути унікальною та пройти перевірку на плагіат;
  • не допускаються тексти з використанням генерації за допомогою штучного інтелекту;
  • повинна мати чітку і зрозумілу структуру;
  • у роботі вказати використані джерела.

Терміни та порядок проведення конкурсу:

25.07.2024 – початок грантового конкурсу;

01.11.2024 – крайній день прийому конкурсних робіт;

01.12.2024 – оголошення переможця;

23.12.2024 – 27.12.2024 – нагородження переможця.

Основні напрями конкурсу:

• Інновації та технології.
  • Економічний розвиток.
  • Освіта і наука.
  • Громадянське суспільство та культура.
  • Екологія та сталий розвиток.
  • Оцінювання робіт:
  • Інноваційність ідеї.
  • Практичність і можливість реалізації.
  • Вплив на суспільство і економіку.
  • Оригінальність та креативність підходу.

Контактна інформація для подання робіт:

• надсилати готову статтю на пошту: scholarship@pin-up-ukraine.com.ua.
  • обовʼязково вказати тему листа у форматі: «Конкурсна робота: прізвище ім’я; навчальний заклад у називному відмінку». Наприклад, «Конкурсна робота: Бондаренко Віталій, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка».