«Prevent, protect and provide for children in Ukraine»: співпраця між К-ПНУ та Національною Асоціацією Соціальних Працівників триває

Співпраця та партнерство між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка (кафедра соціальної роботи К-ПНУ) та Національною Асоціацією Соціальних Працівників (ASproAS) триває.

04 серпня відбулася зустріч у межах реалізації проєкту «Prevent, protect and provide for children in Ukraine».

Для підтримки сімей, які перебувають у СЖО, отримали рюкзаки та канцелярію, які будуть презентовані дітям під час проведення тренінгів «Права дітей: що я маю знати та використовувати у своєму житті».

Дякуємо Ana Radulescu, Herbert Paulischin, Mihai Mihaiescu Aniuk за підтримку дітей України!

Кафедра соціальної роботи