Студенти та викладачі К-ПНУ отримали почесні відзнаки «За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя»

12 серпня начальник обласної військової адміністрації Сергій Тюрін вручив почесні відзнаки лауреатам премії Хмельницької обласної державної адміністрації «За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя».

Нагороди отримали:

здобувач вищої освіти факультету фізичної культури К-ПНУ Андрій Атаманюк «За популяризацію здорового способу життя»;

старший викладач кафедри української мови К-ПНУ Зореслава Шевчук «За внесок у розвиток молодіжного руху»;

здобувач вищої освіти фізико-математичного факультету К-ПНУ Микита Фенцур «За наукову діяльність»;

асистент кафедри всесвітньої історії історичного факультету К-ПНУ Сергій Тимофійко «За особисту мужність та відвагу».

Щиро вітаємо за вагомі досягнення та бажаємо нових звершень!