«Права дітей: що я маю знати та використовувати у своєму житті»: студентка К-ПНУ Анастасія Лаборешних провела тренінгове заняття для учнів Камʼянець-Подільського ліцею №10

12 серпня 2024 року, в межах проєкту «Prevent, protect and provide for children in Ukraine», у Камʼянець-Подільському ліцеї №10 було проведено тренінгове заняття: «Права дітей: що я маю знати та використовувати у своєму житті».

Тренер-волонтер – студентка 3 курсу, спеціальності 232 Соціальне забезпечення, кафедри соціальної роботи К-ПНУ Анастасія Лаборешних.

У заході взяли участь 25 дітей. Приємним подарунком для кожного було отримати рюкзак із канцелярією.

Захід проводився за підтримки Національної Асоціації Соціальних Працівників (AS pro AS) та кафедри соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Кафедра соціальної роботи