Університет Огієнка долучається до платформи для вивчення англійської мови «English4Ukraine»

13 серпня 2024 року відбулася сесія для закладів вищої освіти України, на якій було презентовано платформу вивчення англійської мови «English4Ukraine». Така можливість стала результатом співпраці британської компанії Reallyenglish та Маріупольського державного університету за підтримки проєкту «Twinning».

На сесії були присутні директор проєкту Twinning Олександр Смирнов та ректор Маріупольського державного університету Микола Трофименко.

Досвідчені фахівці МДУ надали вичерпну інформацію про платформу: які курси доступні на платформі, як ефективно користуватися платформою для покращення своїх знань англійської мови, процес реєстрації та приєднання до платформи.

Університет Огієнка представляли проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Геннадій Бесарабчук і керівник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Сторчова.

Працюємо та перемагаємо!