Уряд Швейцарії пропонує стипендії для українських дослідників та науковців

Відкрито прийом заявок на 2025-2026 навчальний рік на освітні можливості у Швейцарії для українців та українок!

Уряд Швейцарії оголошує федеральні стипендії для українських дослідників та науковців:

• Дослідницькі стипендії | Research scholarships;
  • Стипендії для здобувачів наукового ступеня доктора наук | PhD scholarships;
  • Стипендії для постдокторантів | Postdoctoral Scholarships.

Це ваша можливість безкоштовно навчатися в державних університетах, федеральних політехнічних інститутах та університетах прикладних наук Швейцарії.

Основні вимоги до кандидатів:

• наявність магістерського ступеня (або еквівалента), отриманого до 31 липня 2025 року;
  • дата народження після 31 грудня 1989 року;
  • дослідницька пропозиція з часовими рамками;
  • рекомендаційний лист від професора-керівника зі Швейцарії.

Тривалість стипендії – до 12 місяців, починаючи з 1 вересня 2025 року. Щомісячна виплата складає 1920 швейцарських франків або трохи більше ніж 2000 євро.

Для подання заявки необхідно завантажити та заповнити аплікаційний пакет документів.

Прийом заявок в Україні проводить посольство Швейцарії. Отримати аплікаційні документи та відповіді на питання щодо проведення конкурсу можна, написавши на пошту kyiv@eda.admin.ch

Тема листа – Swiss Government Excellence Scholarships.

Дедлайн подачі документів – 5 грудня 2024 року.

Детальніше про умови проведення конкурсу – https://bit.ly/3P2m6AC

За інформацією  prostir.ua
Державного секретаріату з освіти,
досліджень та інновацій Швейцарії (SERI)