Вітаємо першокурсників в академічній родині Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Університет Огієнка радо зустрічає нове покоління студентів, які зробили важливий крок у своєму житті! Випускники закладів середньої загальної освіти, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти розпочали власний професійний шлях в академічній родині Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Перший день розпочався з ознайомлення з університетом, особливостями навчання та організацією студентського життя в умовах дії правового режиму воєнного стану тощо.

Щиро вітаємо першокурсників і бажаємо їм успішного старту, натхнення для нових звершень і незламної віри у свої сили! Нехай завжди буде всього вдосталь: посмішок, сонячних днів, вдалих ситуацій, успіху, захоплення, підтримки, вірних друзів, геніальних ідей, цікавих занять!