Настановна зустріч із аспірантами першого курсу

03 вересня 2024 року відбулася організаційна зустріч адміністрації університету та гарантів ОНП із здобувачами вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня, які вступили на навчання у 2024 році.

Зустріч проводили проректор з наукової роботи Світлана Миронова та завідувач відділу аспірантури і докторантури Любов Дмитрецька. Також були присутні: координатор робіт зі створення спеціалізованих вчених рад Іванна Пукас;  гаранти освітньо-наукових програм – Анатолій Філінюк, Наталія Коваленко, Ірина Кучинська, Геннадій Єдинак, завідувач кафедри біології та екології Наталія Казанішена.

Під час зустрічі обговорили:

• складання індивідуального плану здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії (індивідуальний навчальний план та індивідуальний план наукової роботи);
  • виконання освітньої та наукової складової підготовки доктора філософії;
  • вибір і затвердження теми дисертаційного дослідження;
  • опублікування результатів дисертаційної роботи у фахових виданнях і апробація їх результатів на конференціях та семінарах різного рівня;
  • організаційні питання.

Відділ аспірантури і докторантури