Студенти К-ПНУ продовжують волонтерити: Богдана Лисак провела тренінги в межах проєкту «Prevent, protect and provide for children in Ukraine»

Здобувачі вищої освтіи К-ПНУ продовжують співпрацю з Національною Асоціацією Соціальних Працівників (ASproAS) в межах проєкту «Prevent, protect and provide for children in Ukraine».

17-30 серпня студентка 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 232 Соціальне забезпечення Богдана Лисак провела тренінінгове заняття: «Права дітей: що я маю знати та використовувати у своєму житті».

У заході взяли участь 32 дітей.

Основні завдання тренінгу:

– надати інформацію щодо сутності прав дитини;

– поглибити вже наявні знання;

– ознайомити учасників із ключовими правами, зазначеними у Конвенції ООН про права дитини, та обговорити обов’язки, що передбачає кожне право;

– з’ясувати, з якого віку дитина набуває розширеного спектру прав.

Учасники тренінгу отримали подарунки у вигляді рюкзака з канцелярією.

Захід проводився за підтримки Національної Асоціації Соціальних Працівників (AS pro AS) та кафедри соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Кафедра соціальної роботи