Студенти і випускники К-ПНУ – переможці чемпіонату Європи зі стрільби кульової

24 серпня – 03 вересня в м. Пльзень (Чехія) пройшов чемпіонат Європи зі стрільби кульової – рухома мішень. Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт Ігор Кізима і Денис Баблюк, а також випускниця факультету фізичної культури К-ПНУ першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт Крістіна Гілевич  у складі збірної команди України вибороли нагороди:

Ігор Кізима – 4 золотих і 2 срібних медалі;

Денис Баблюк – 2 золотих, 2 срібних та 2 бронзових медалі;

Крістіна Гілевич – 2 срібних і 3 бронзових медалі.

Здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська) факультету іноземної філології К-ПНУ Дарина Черненко продемонструвала чудовий результат на своїх перших міжнародних змаганнях, де виконувала 4 вправи та здобула дві срібні й дві бронзові медалі.

Вітаємо спортсменів із гарними результатами та бажаємо подальших перемог!

Спортивний клуб