Студент К-ПНУ Сергій Ликса – успішний тренер із повітряної гімнастики

05-07 вересня відбувся в м. Хмельницький Всеукраїнський чемпіонат з повітряної гімнастики «ARTISTIC PROSKURIV CUP».

Вихованці студії «Angels» прославили м. Кам’янець-Подільський і здобули призові місця (у категорії 5-6років перші місця посіли: Ганик Софія, Мільчик Арія, Романова Ніколь, Каляпіна Анна, Бабійчук Софія, Пелих Соня, а в категорії 7-12 років: Тодосійчук Валерія, Судак Злата, Потдбуртна Мирослава, Мєлєкєсцева Поліна, Пузейчук Каріна, Яворська Аріана, Велігіна Домініка, Мещишина Домініка, Чабан Єва, Гребенюк Марія, Васілєвіч Дарія, Олійник Дарія, Галінська Марія; групова постановка хореографічно-акробатичної мистерії «Крила Щедрика» отримала 1 місце; наймаштабніша групова хореографічно-акробатична постановка «Сон Леонтовича» отримала перше місце).

Одним із тренерів є здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету фізичної культури К-ПНУ спеціальності 227 Терапія та реабілітація Сергій Ликса.

Пишаємося нашими студентами, які успішно реалізують здобуті знання на практиці. Вітаємо Сергія та його вихованців! Бажаємо нових перемог!

Спортивний клуб