Відкрита першість К-ПНУ з пляжного волейболу серед жіночих команд, присвячена 75-річчю факультету фізичної культури

09-10 вересня на стадіоні Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася відкрита першість університету з пляжного волейболу серед жіночих команд, присвячена 75-річчю факультету фізичної культури.

У змаганнях взяли участь сім команд.

За результатами змагань команди посіли такі місця:

І місце – збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ (Катерина Борисова, Дар’я Тертишник);

ІІ місце – команда «Університет 1» (Вікторія Сокальська, Вікторія Горецька);

ІІІ місце – посіла збірна команда Подільського державного університету (Владислава Богданець, Олександра Зайко);

IV місце – команда «Індустрія 2» (Валентина Чорна, Діана Дозінська);

V місце – команда «Університет 3» (Тетяна Пастернак, Олена Ярема);

VІ місце – команда «Університет 2» (Юлія Хаєцька, Лєра Нікітіна);

VІІ місце – команда «Індустрія 1» (Домініка Гуменюк, Еліна Муц).

Загалом було проведено 12 ігор, усі вони вирізнялися емоційною напругою та максимальною самовіддачею гравчинь.

Команда, яка посіла І місце була нагороджена кубком та медалями; команди, які посіли ІІ та ІІІ  місце були нагородженні медалями.

Суддівство відкритої першості відповідало офіційним правилам гри в пляжний волейбол, схваленими  ФІВБ на 2017-2020 роки. Суддівство змагань забезпечили здобувачі вищої освіти: Дмитро Самусєв, Юрій Касіянчук, Іван Стрільчук.

Дякуємо профкому студентів, аспірантів та докторантів за спонсорську підтримку!