Науково-педагогічних працівників, студентів і випускників К-ПНУ нагороджено почесними грамотами до Дня фізичної культури і спорту

12 вересня 2024 року з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту в Хмельницькій обласній військовій адміністрації відбулося урочисте зібрання представників спортивної спільноти Хмельницької області для їх відзначення за вагомі спортивні здобутки, популяризацію фізичної культури і спорту серед різних верств населення.

Науково-педагогічних працівників К-ПНУ нагородили почесними грамотами. Зокрема декана факультету фізичної культури Івана Стасюка нагороджено Почесною грамотою Хмельницької військової обласної адміністрації за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Хмельниччини, а завідувача кафедри спорту і спортивних ігор Миколу Прозара Грамотою Управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької обласної військової адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, пропаганду здорового способу життя.

Приємним є той факт, що нагороди також отримали випускниця та здобувачі вищої освіти факультету фізичної культури.

Грамотою Хмельницької обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Україні, сприяння популяризації здорового способу життя, досягнення високих спортивних результатів, багаторічну і плідну діяльність нагороджено випускницю факультету фізичної культури, заслуженого майстра спорту України, учасницю ХХХІІІ Літніх Олімпійських ігор Марину Бех-Романчук та здобувачку вищої освіти факультету фізичної культури спеціальності 017 Фізична культура і спорт, майстра спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, срібну призерку чемпіонату Європи з жиму лежачи серед юніорок Катерину Муляр.

Також Грамотою Управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької обласної військової адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, пропаганду здорового способу життя нагороджено здобувача вищої освіти факультету фізичної культури спеціальності 017 Фізична культура і спорт, заслуженого майстра спорту України зі стрільби кульової, триразового чемпіона, дворазового срібного та бронзового призера чемпіонату Європи Дениса Баблюка.

Щиро вітаємо науково-педагогічних працівників, студентів і випускників, тренерів, спортсменів Університету Огієнка! Бажаємо спортивних та життєвих перемог, успіхів у всіх звершеннях!