Антон Савицький та Заур Дуньямалієв – призери постолімпійського турніру Світової серії – серії Grand Prix із дзюдо

13-15 вересня в м. Загребі (Хорватія) відбувся перший постолімпійський турнір Світової серії – серії Grand Prix. Участь у змаганнях взяли понад 300 дзюдоїстів із 40 країн світу.

Україна здобула дві нагороди. «Золото» та «бронзу» у вазі до 100 кг здобули випускник факультету фізичної культури К-ПНУ Антон Савицький та здобувач вищої освіти факультету фізичної культури К-ПНУ групи FKS1-B21 Заур Дуньямалієв.

Гран-прі в Загребі став першим турніром Світового туру з дзюдо, що відбувся після завершення Олімпійських ігор у Парижі.

Першим володарем нагороди став Заур Дуньямалієв, який переміг двох суперників у втішних сутичках, зокрема нідерландця Сімеона Катаріну, бронзового призера тогорічного Гран-прі у Загребі. Натомість для дзюдоїста це перший подіум на рівні Гран-прі.

Антон Савицький зміг завоювати «золото» змагань. У вирішальній сутичці він переміг британця Різа Томпсона прийомом ваза-арі. Для спортсмена це перша в кар’єрі перемога на Гран-прі з дзюдо.

Вітаємо спортсменів і бажаємо подальших яскравих перемог!

Спортивний клуб