Генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України Олег Шаров завітав до К-ПНУ

20 вересня генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України Олег Шаров і директор Департаменту науки та освіти Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Пунда завітали до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Представник МОН зустрівся з адміністрацією, відвідав кафедру військової підготовки, ознайомився з матеріально-технічною базою університету, оглянув навчальні корпуси і авдиторії, бібліотечний фонд, науково-дослідні, навчальні та навчально-наукові лабораторії, спортивні зали тощо.

Також Олегу Ігоровичу провели екскурсію до музею історії К-ПНУ, де розповіли про створення й розвиток навчального закладу, продемонстрували архівні документи та унікальні експонати.