Науково-педагогічні працівники К-ПНУ вшанували пам’ять про українських повстанців

14 жовтня в Україні відзначають річницю створення Української повстанської армії (1942 рік).

Традиційно декан історичного факультету, доцент Анатолій Глушковецький і науково-педагогічні працівники історичного факультету за участі настоятеля Храму Різдва Христового ПЦУ отця Марата (Цішковського) вшанували пам’ять воїнів УПА біля хреста її керівника Романа Шухевича (Тараса Чупринки), який загинув 05 березня 1950 року в бою. Хрест встановлений у селі Гуків Гуківської сільської територіальної громади Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Пам’ять про героїчну боротьбу українських повстанців навіки закарбована в історію.

Слава Україні!
Героям Слава!