Семінар для студентів: «Інструменти подолання освітніх втрат на уроках природничих наук»

16 жовтня здобувачі вищої освіти спеціальностей 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та 014.07 Середня освіта (Географія) взяли активну участь у семінарі «Інструменти подолання освітніх втрат на уроках природничих наук».

Спікер – консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради, модератор професійних спільнот учителів фізико-математичних дисциплін, учителів природничих дисциплін Анжела Новікова. До семінару долучилась консультант ЦПРПП Наталія Ніколайчук.

Студенти прослухали змістовний виступ про освітні втрати у сучасній системі освіти, причини їх виникнення й ознайомились із методичним аспектами їх подолання в умовах реалій українських закладів освіти. Також взяли участь у низці тренінгових завдань.

Щиро вдячні Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради за семінар і незабутні враження! Із нетерпінням чекатимемо наступних семінарів, тренінгів і майстеркласів!

Кафедра біології та екології