Екскурсія, як форма спілкування, сприяє кращому взаємозв’язку науково-педагогічних працівників з учнями, формуванню професійної орієнтованості школярів, дозволяє більше дізнатися про заклад вищої освіти.
22 травня в межах заходу «Дні відкритих дверей – щодня» відбулася екскурсія для учнів з Опорного закладу освіти Дунаєвецького ліцею Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області.
Захід був побудований у формі тематичних локацій, що дозволило гостям детальніше ознайомитися з Університетом Огієнка та відчути незабутню атмосферу одного з найстаріших закладів вищої освіти України.
Модератором екскурсії була доктор філософії у галузі історії, старший викладач кафедри всесвітньої історії Діана Яблонська. Вона ознайомила десятикласників з етапами формування та роботи університету, розповіла про спеціальності й освітні програми, які пропонує К-ПНУ.
Із школярами зустрілася в. о. ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктор педагогічних наук, професор Світлана Миронова, яка привітала десятикласників і наголосила на тому, що навчальний заклад входить до числа провідних інноваційних освітніх і наукових центрів Хмельниччини й України, де забезпечено сприятливі умови для якісного навчання, змістовного дозвілля та розвитку наукових, дослідницьких, спортивних і творчих здібностей.
Першою локацією став факультет фізичної культури, із яким учнів ознайомила Аліна Боднар — заступниця декана з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти, кандидат педагогічних наук, доцент. Аліна Олександрівна представила розвинену матеріально-технічну базу факультету, яка відповідає всім сучасним вимогам та поділилася успіхами студентів і випускників на всеукраїнських та міжнародних аренах.
Про специфіку організації бібліотечної справи справи в університеті гостям розповіла заступник директора бібліотеки, завідувач відділу абонементів та читальних залів Людмила Резнічук.
Особливим елементом екскурсійної програми стали відвідини лабораторії етнології, де кандидат філологічних наук Валерій Щегельський ознайомив учнів з багатою етнографічною спадщиною Поділля.
Далі екскурсія була в старому місті, де декан історичного факультету, кандидат історичних наук, доцент Анатолій Глушковецький розповів десятикласникам про факультет, який очолює, та освітні програми, за якими готують фахівців, а кандидат історичних наук, доцент Олександр Юга провів екскурсію історичним факультетом і поінформував учнів про становлення історичної освіти на Поділлі.
Продовжуємо популяризувати освітній простір К-ПНУ серед школярів!
Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та
сприяння працевлаштуванню випускників університету