14 липня в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка розпочалися вступні співбесіди для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти. Цьогорічним Порядком прийому до закладів вищої освіти передбачені випадки, коли замість результатів НМТ для вступу можуть використовуватись результати співбесіди з тих самих предметів.
Відбуваються вступні випробування у формі індивідуальної усної співбесіди. Кожен вступник має змогу підтвердити свій рівень підготовки та мотивацію до навчання в безпосередній комунікації з членами екзаменаційної комісії.
Додаткову інформацію щодо проведення співбесід розміщено на сайті Приймальної комісії К-ПНУ.
Бажаємо успіхів майбутнім здобувачам вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!
Приймальна комісія К-ПНУ