STEM в освіті: у К-ПНУ відбувся семінар-тренінг для здобувачів вищої освіти

STEM в освіті: у К-ПНУ відбувся семінар-тренінг для здобувачів вищої освіти

1 квітня 2026 року в межах викладання навчальної дисципліни «Технології навчання біології та основ здоров’я» (викладач – доцент кафедри біології та екології Наталія Казанішена) консультант Центру ПРПП Анжела Новікова провела семінар-тренінг «Технології напрямку STEM в освітньому просторі Нової української школи».

Спікер ознайомила учасників заходу з основними завданнями природничо-математичної галузі (STEM-освіти) й підходами, спрямованими на заохочення дітей, молоді до проведення досліджень та оволодіння науково-технічними, інженерними професіями.  Анжела Георгіївна розглянула методи реалізації  STEM-підходу на уроках біології, хімії, географії й окреслила практичний потенціал технологій STEM-напряму на підтримку навчально-дослідницької діяльності учнів у галузі природничих дисциплін.

Продовженням теоретичної частини стали тренінгові завдання для  студентів, під час виконання яких вони детальніше розглянули питання інтеграції STEM-підходу, що потребує від вчителя переходу від традиційного викладання до ролі ментора в дослідницькій діяльності учнів: https://www.youtube.com/watch?v=2JTjc8W2-UQ

 

Щиро вдячні Анжелі Георгіївні й ЦПРПП за співпрацю й активну участь у формуванні майбутніх учителів біології та географії у К-ПНУ.

Кафедра біології та екології