Категорія: Спорт

Чемпіонат Європи з боксу

15-22 листопада в м. Будва (Чорногорія) відбувся чемпіонат Європи з боксу серед молоді. У змаганнях взяли участь 185 спортсменів збірних команд країн Старого світу. До складу команди української збірної увійшов Денис Салабай, студент І курсу факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. За результатами змагань Денис зайняв ІІІ призове місце у ваговій категорії до 80 кг.

Вітаємо нашого спортсмена та бажаємо подальшого спортивного зростання!

Спортклуб

Відкритий Кубок України зі стрільби із пневматичної зброї

13-16 листопада Львів приймав змагання Відкритого Кубку України зі стрільби із пневматичної зброї, на яких студент факультету фізичної культури нашого вишу Павло Крепостняк посів ІІ місце у вправі ПП мікс та ІІІ місце у вправі ПП-3.

Вітаємо студента з гарним результатом!

Спортклуб

Чемпіонат України зі стрільби кульової

Впродовж 18-23 жовтня у Львові проходив чемпіонат України серед юніорів зі стрільби кульової, на якому студентка факультету фізичної культури Крістіна Гілевич стала триразовою чемпіонкою – в особистому заліку вправ ГП-11, ГП-12 та в командному ГП-12.

Вітаємо Крістіну й бажаємо подальших перемог!

Спортклуб

Дар’я Білодід виборола “бронзу” в турнірі серії IJF World Judo Tour – Великий Шолом (Будапешт)

У турнірі серії IJF World Judo Tour – Великий Шолом (Будапешт) Дар’я Білодід, студентка факультету фізичної культури нашого вишу, дворазова чемпіонка світу із дзюдо у ваговій категорії  до 48 кг, завоювала бронзову медаль. Відзначимо, що українка виступала в новій для себе вазі – до 52 кг. Білодід виборола «бронзу» у представниць Азербайджану і Швейцарії.

Щиро вітаємо Дар’ю та бажаємо нових спортивних перемог!

Спортклуб

Першість університету з шашок

15.10 2020 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відновилася традиція проведення інтелектуальних змагань серед студентів.

Одним із засобів, що сприяє розвитку інтелектуальних здібностей, є гра у шашки, яка витримала випробування тисячоліттями. Шашки давно слугують людям не лише для розваг, а й для розвитку розумових здібностей. Також слід пам’ятати, що Україна знаходиться в умовах війни з Росією, а тому розвиток інноваційних технологій, збереження інтелектуального ресурсу нашої молоді – це ще один з невидимих фронтів протистояння агресору, що наближає нас до перемоги.

Читати далі

Оздоровчо-спортивний захід до Дня працівника освіти

5 жовтня до Дня працівника освіти викладачі кафедри фізичного виховання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка організували та провели оздоровчо-спортивні заходи із залученням студентів перших курсів. Студенти привітали всіх освітян із Днем учителя, виконавши флешмоб на стадіоні університету “Освітяни, бажаємо вам здоров’я!”.

Молодь під час занять із фізичної культури змогла зреалізувати свої вміння в різноманітних фізичних вправах та рухливих іграх, які є популярними в європейських країнах світу: «петанк», «фризбі», «бадмінтон», «пінг-понг», «дженга», «водний волейбол», «нейроскакалка».

Кафедра фізичного виховання висловлює особливу подяку профкому
студентів, аспірантів та докторантів за підтримку під час нагородження команд.

Відкритий чемпіонат України з велотреку

29.09-04.10.2020 року у Львові відбувся відкритий чемпіонат України з велотреку,на якому студенти факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка виборили 8 нагород.

У командній гонці переслідування третє місце посіли: Вікторія Ярошенко, Дарина Беляк, Вікторія Лазурко (категорія “Жінки”); в гонці “медісон “ на третю сходинку п’єдесталу піднялися Дарина Беляк і Вікторія Лазурко; Вадим Стецюк у гонці “командний спринт”посів третє місце, в гонці “медісон”– друге, а в гонці”кейрін”(категорія “Юніори”) був третім.

Вітаємо спортсменів із перемогою і бажаємо нових досягнень!

Спортклуб

Наші студенти — переможці в Кубку України з футболу

30 вересня на стадіоні “Сонячний” у м. Харкові відбувся фінальний матч Кубку України з футболу серед жіночих команд. За Кубок змагалися команди “Восход “(с. Стара Маячка) та “Житлобуд-2” (м. Харків), у складі яких виступили студенти факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка. У підсумку змагань Яна Котик із командою “Житлобуд-2” стала володарем Кубку України, а Марина Косік – срібною призеркою у складі “Восход”.

 

Спортклуб

Перемога наших студентів

            З 28 серпня по 2 вересня 2020 р. у Львові відбувся чемпіонат України з велоспорту на треку, в якому взяли участь студентки факультету фізичної культури КПНУ імені Івана Огієнка. В командній гонці переслідування перше місце посіла Вікторія Ярошенко, третє — Дарина Бєляк. В індивідуальній гонці переслідування друге місце виборола Вікторія Ярошенко, а в командному спринті другою була Юлія Скорищенко.

         Вітаємо наших дівчат і бажаємо нових перемог!

Студентка К-ПНУ Тетяна Шлопко – абсолютна чемпіонка України з жиму лежачи

З 31 липня до 02 серпня в м. Мангуш (Донецька область) проходив чемпіонат України з жиму лежачи. Студентка факультету фізичної культури Тетяна Шлопко, установивши новий рекорд України серед жінок у ваговій категорії до 52 кг, що склав 143 кг, стала абсолютною чемпіонкою України.

Щиро вітаємо Тетяну та бажаємо успіхів у досягненні нових спортивних вершин!

Спортклуб