Категорія: профорієнтація

  У співпраці із закладами загальної середньої освіти та колеждами

  02 грудня 2019 року керівник відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників В.І. Адамовський та науково-педагогічні працівники економічного факультету Б.О. Опря, Л.А. Рарок, О.В. Рарок, О.П. Свідер зустрілися із здобувачами освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Кам’янець-Подільського індустріального коледжу.
  Читати далі

  Зустріч зі студентами індустріального коледжу

   26 листопада 2019 року керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки В.І. Адамовський та викладачі економічного факультету Л.А. Рарок, О.В. Рарок, О.П. Свідер зустрілися зі студентами спеціальностей «Готельно-ресторанна справа», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Кам’янець-Подільського індустріального коледжу. Студенти отримали важливу інформацію щодо вступу до університету, ознайомилися з особливостями освітнього процесу та проведенням дозвілля в закладі вищої освіти, обговорили питання актуальності спеціальностей і перспективи подальшого працевлаштування.
  Володимир Адамовський зазначив, що в університеті діють підготовчі курси для підготовки молоді України до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до закладів вищої освіти. Читати далі

  Як учні у знаннях з історії змагалися

  24 листопада на базі історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади для учнів 8-11 класів шкіл м. Кам’янця-Подільського.

  Співорганізатори заходу – управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради та історичний факультет нашого вишу. Читати далі

  Зустріч із здобувачами освіти в смт Чемерівцях

  13 листопада 2019 року з метою проведення профорієнтаційної роботи викладачі нашого вишу – Сергій Сидорук, доцент кафедри історії України, Олег Опалюк, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, Юлія Бугера, старший викладач кафедри психолого-медико-педагогічних основ корекційної роботи, Тетяна Душанова, старший викладач кафедри екології, Руслан Бутов, старший викладач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання відвідали Чемеровецький навчально-виховний комплекс №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК», Чемеровецький навчально-виховний комплекс №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» та Чемеровецький медичний коледж.
  Під час зустрічей з адміністраціями шкіл, учителями, учнями одинадцятих класів вони розповіли про історію університету Огієнка, його факультети та спеціальності. Також проінформували майбутніх абітурієнтів про умови вступу до університету, перспективи майбутнього працевлаштування, можливість навчання на кафедрі військової підготовки.
  На зустрічі з викладачами та студентами медичного коледжу було зосереджено увагу присутніх на питаннях вступу абітурієнтів до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за скороченою програмою навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст. Також представники вишу розповіли про історію становлення нашого університету, специфіку навчання на факультетах та умови вступу до закладу вищої освіти.
  Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері. Кожен охочий мав змогу поставити запитання та отримати на нього вичерпну відповідь. Учнів шків і студентів коледжу найбільше цікавили питання навчання в університеті, студентське життя та дозвілля.

   Прес-центр університету

  Розвиток професійного інтересу та мотивації випускників

  07 листопада 2019 року відбулася зустріч декана фізико-математичного факультету В.С. Щирби зі студентами спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Кам’янець-Подільського індустріального коледжу. Під час зустрічі Віктор Самуїлович розповів четвертокурсникам про вектори розвитку комп’ютерних технологій у сучасному світі, досягнення в ІТ-галузі, Читати далі

  Співпраця триває

  30 травня 2019 р. з метою профорієнтації викладачі нашого вишу Віктор Лабунець, декан педагогічного факультету, Борис Коваленко, декан факультету української філології та журналістики, Надія Лаврусевич, доцент кафедри історії української літератури і компаративістики, Віталій Співак, декан факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології відвідали педагогічний коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (м. Чернівці).

  Під час зустрічі з адміністрацією, викладачами та студентами коледжу представниками вишу було проведено профорієнтаційну роботу щодо вступу абітурієнтів до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за скороченою програмою навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст». Також вони розповіли про історію та становлення нашого університету, специфіку навчання на факультетах та умови вступу на навчання до нашого вишу.

  Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. Кожен охочий мав змогу поставити запитання та отримати на нього вичерпну відповідь. Студенти коледжу найбільше цікавилися переваги навчання в університеті, студентським життям та перспективами подальшого працевлаштування.

  Висловлюємо вдячність Процюку Василю Михайловичу, заступнику директора коледжу з виховної роботи за допомогу в проведенні профорієнтаційного заходу.

  Борис Коваленко, декан факультету
  української філології та журналістики

  Профорієнтація в закладах освіти Хмельницької та Рівненської областей

  15 травня за сприяння ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Сергія Копилова викладачі факультету фізичної культури, а саме – А.В. Заікін, заступник декана з навчально-методичної роботи, В.Й. Мазур, В.В Одайник, викладач кафедри спорту та спортивних ігор, викладач кафедри фізичного виховання, В.А. Мазур, заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи, провели профорієнтаційну роботу в Костопільському обласному ліцеї-інтернаті ІІ-ІІІ ступенів Рівненської обласної ради.

  Викладачі університету розповіли старшокласникам про історію створення Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, зосередили увагу на специфіці навчання на факультеті фізичної культури, ознайомили з правилами вступу до навчального закладу. Особливе зацікавлення старшокласники виявили до специфіки тренування та перспективи спортивної кар’єри вже під час навчання на факультеті. Також присутні отримали книги про університет, інформаційні листи та буклети.

  Під час зустрічі зі студентами-випускниками Костопільського медичного коледжу Рівненької медичної академії, Шепетівського медичного училища та Шепетівської ЗОШ №7 представники університету зробили акцент на перевагах і особливостях навчання на факультеті фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

  Валерій Мазур, заступник декана
  фізичної культури з виховної та профорієнтаційної роботи

  Профорієнтаційна робота в Красилові

  Із метою профорієнтаційної роботи викладачі нашого вишу – Борис Коваленко, декан факультету української філології та журналістики, Валерій Щегельський, старший викладач кафедри історії української літератури та компаративістики, Максим Козак, заступник декана природничого факультету, – відвідали загальноосвітні школи м. Красилова.

  Під час зустрічей з адміністраціями шкіл, учителями, учнями одинадцятих класів вони розповіли про наш університет, його факультети. Також проінформували майбутніх абітурієнтів про умови вступу до університету та про те, які сертифікати ЗНО необхідно мати, щоб вступити на той чи той напрям.

  Викладачі закцентували увагу на можливості отримання додаткових балів під час вступу на деякі спеціальності. Вчителі та учні з цікавістю слухали викладачів, ставили запитання, на які отримали змістовні відповіді. Старшокласники переважно цікавилися особливостями навчання на факультетах університету та перспективою подальшого працевлаштування.

  Прес-центр університету

  Профорієнтація у школах Хотина

  28 лютого 2019 року викладачі історичного факультету Вадим Стецюк, Маріанна Плахтій та Вадим Маркітантов з метою проведення профорієнтаційної роботи відвідали загальноосвітні школи міста Хотина. Читати далі

  Профорієнтаційні зустрічі з випускниками ліцеїв, коледжів та училищ

  19 лютого 2019 року відбувся День відкритих дверей для випускників Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Під час зустрічі Адамовський В.І, керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки, ознайомив учнів з історією становлення вишу, Читати далі