Категорія: Кава з ректором

Неформальна зустріч із ректором у межах проєкту «КАВА З РЕКТОРОМ» online!

 Участь у проєкті можуть узяти всі охочі представники студентства. Під час зустрічі ви матимете можливість поспілкуватися з ректором К-ПНУ Сергієм Копиловим, висловити свої думки щодо організації освітнього процесу в університеті, запропонувати своє бачення щодо розвитку студентського дозвілля у виші, а також почути відповіді на запитання, які вас цікавитимуть.
Зустріч відбудеться 02 грудня 2020 року о 15.00 (платформа Google Meet) і транслюватиметься в соціальній мережі Instagram (прямий ефір на сторінці ректора).
Ви можете підготувати запитання ректорові К-ПНУ Сергію Копилову, відповіді на які прозвучать під час онлайн-зустрічі. Запитання (анонімно) вносьте до Google-форми за покликанням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdTIsKy…/viewform.
Пресцентр університету

«Кава з ректором»: новий досвід спілкування зі студентами Університету Огієнка

22 жовтня, у день святкування 102-ої річниці від дня урочистого відкриття Кам’янець-Подільського державного українського університету, ректор К-ПНУ Сергій Копилов зустрівся зі студентами в межах нового проєкту “Кава з ректором”, щоб поспілкуватися в невимушеній атмосфері. Здобувачі вищої освіти мали змогу почути ґрунтовні відповіді на питання, які їх хвилювали, запропонувати свої ідеї та пропозиції, які ректор схвально підтримав.

Читати далі

КАВА З РЕКТОРОМ

Раді повідомити про запровадження циклу неформальних зустрічей «КАВА З РЕКТОРОМ». Участь у проєкті можуть узяти всі охочі представники студентства.

Читати далі