День: 02.10.2015

Сезонна польова практика з зоології

 

Студенти-біологи ІІ курсу природничого факультету 1 жовтня 2015 р. здійснили екскурсію в ботанічний заказник місцевого значення “Панівецька Дача” (НПП “Подільські Товтри”). Під час екскурсії було обстежено штучні гніздівлі та проаналізовано (за гніздовим матеріалом) характер заселення штучних гніздівель птахами та мікромамаліями в репродуктивний період 2015 р.

М.О. Тарасенко, заступник декана
з наукової роботи та інформатизації
навчального процесу

Привітали бібліотекарів із професійним святом

У центральному корпусі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Бібліотекарів нашого вишу з професійним святом привітала Климчук Людмила Вікторівна, директор бібліотеки, кандидат історичних наук, і подякувала колегам за творчий підхід до своєї роботи, за те, що вони формують свідомість читачів, виховують у них патріотичні почуття. Читати далі

Шановні викладачі та співробітники університету!

 

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

У сучасному світі якісна освіта є важливою умовою ефективного розвитку суспільства. Ваша професійна діяльність має неоціненну значимість для розвитку нашої держави, її процвітання, формування нашого з Вами майбутнього.

Висловлюю найщиріші слова вдячності усьому колективу освітян університету за сумлінну працю на просвітницькій ниві, примноження інтелектуального потенціалу нації, формування нової генерації громадян.

Нехай успіхи і перемоги окрилюють Вас на нові звершення та здобутки на благо України. Міцного здоров’я Вам, миру, родинного затишку, професійного вдосконалення, невичерпної наснаги, творчого оптимізму, благополуччя і добра!

Зі святом Вас!

Ректор
Кам’янець-Подільського національного
університету імені Івана Огієнка
професор С.А. Копилов