День: 12.10.2015

Срібло українських фехтувальниць

Цими днями в місті Каракас (Венесуела) проходить етап кубку світу з фехтування. Збірна команда шаблісток України в напруженому фіналі поступилася збірній Росії, здобувши срібні нагороди. У складі збірної України була студентка факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка заслужений майстер спорту України Аліна Комащук. Щиро вітаємо Аліну з успіхом! Читати далі

Школа молодого психолога продовжує свою роботу

 10 жовтня 2015 року заняття у Школі молодого психолога проводили кандидати психологічних наук, доценти Гудима Олександр Васильович і Сімко Руслан Теодорович. Тема заняття ‒ «Нейролінгвістичне програмування, кодування психіки (НЛП)».

Під час заняття учасники Школи молодого психолога дізналися, що НЛП допомагає швидше та ефективніше досягати своїх цілей. За допомогою цих технологій можна навчитися керувати станом свого розуму, психіки, приводити свої переконання і цінності у відповідність до бажаних результатів. Учасники Школи переконались, що такий рівень самоконтролю сприяє упевненості в собі та підвищує рівень самооцінки. Особливий інтерес учасників Школи молодого психолога викликала інформація про те, що НЛП сприяє особистим досягненням, успіхові у взаєминах і в саморозвиткові особистості. На занятті було переглянуто науково-документальний фільм, який уможливив ефективніше закріплення нового матеріалу.

Учасники Школи молодого психолога долучилися до активного обговорення фільму та виконання базових технік НЛП (метод «змаху», «якір», рефреймінг, терапевтична метафора)

На занятті учасники  набули таких практичних навичок: визначення провідної сенсорної системи, постановка якорів, встановлення логічного рівня проблеми, моделювання здібностей і поведінки.

Наступне заняття у Школі молодого психолога відбудеться у суботу, 17 жовтня 2015 р., о 12 год.

Ми чекаємо Вас за адресою: вул. Польський ринок, 6, м. Кам’янець-Подільський, кафедра загальної та практичної психології, аудиторія № 21, факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології, КПНУ імені Івана Огієнка.

З питань роботи школи звертатися до кандидата психологічних наук, старшого викладача Жиляк Наталії Вікторівни. Контактний телефон: 097 67 11 811

Кафедра загальної та
практичної психології