День: 30.10.2015

Гідний виступ наших студентів

З 17 по 22 жовтня 2015 року в місті Біла Церква відбулася ХІІ літня Універсіада України з футболу серед жінок. Команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка посіла п’яте місце, здобувши для університету 396 очок. Всього у змаганнях взяли участь 12 команд.

Читати далі

Кубок України зі спортивної акробатики

20-23 жовтня в м. Вінниці відбувся Кубок України зі спортивної акробатики, в якому взяли участь студенти І курсу факультету фізичної культури майстри спорту України Владислав Алєксєєв та Данило Підгрушний.

Читати далі

Чемпіонат України з кульової стрільби із пневматичної зброї

21-27 жовтня у Львові відбувся чемпіонат України з кульової стрільби із пневматичної зброї. Студенти нашого вишу Олексій Хабаров та Вікторія Сухорукова стали золотими медалістами, Денис Чернишов виборов срібло, а Олеся Щерба стала рекордсменкою України, набравши 418,7 очок у вправі ГП-4. Читати далі

Університетські команди КВН «Блюз» та «ФОКС-ПП» у фіналі Ліги КВН Поділля

 

30 жовтня дві університетські команди КВН «Блюз» та «ФОКС-ПП» представляли Кам’янець-Подільський у другому півфіналі Ліги КВН Поділля (м. Хмельницький). Читати далі

Святкували Хелловін

29 жовтня з нагоди свята Хелловін, що відмічається у США, Канаді, Ірландії та Великій Британії в ніч на перше листопада, викладачі та студенти факультету іноземної філології провели ряд заходів у рамках виховної роботи.

Читати далі