День: 10.05.2016

Філологи відвідали Чернівці

5 травня 2016 року студенти факультету української філології та журналістики і викладачі кафедри історії української літератури та компаративістики Рарицький О.А., Насмінчук Г.Й., Громик Л.І. відвідали місто Чернівці та взяли участь у роботі академічних наукових читань. Під час навчальної екскурсії побували в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, музеї Ольги Кобилянської та в музеї Володимира Івасюка, а також відвідали Муніципальну бібліотеку імені А. Добрянського. Читати далі

Тетяна Кіт виборола бронзу на другому кваліфікаційному турнірі зі спортивної боротьби

7 травня закінчився світовий відбірковий турнір на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро. Студентка нашого вишу Тетяна Кіт у ваговій категорії 58 кг виборола бронзову нагороду, перемігши американку Келсі Кембел.

Читати далі

Артем Лесюк – переможець Кубка Європи

7-8 травня в Каунасі відбувся Кубок Європи з дзюдо U-18. У змаганнях взяли участь 360 спортсменів, серед яких були студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Артем Лесюк у ваговій категорії до 60 кг став переможцем,  у ваговій категорії +100 кг Леонід Гасюк виборов бронзову нагороду.

Читати далі

Вікторія Сухорукова виборола срібло на етапі Кубка світу зі стрільби

Вітаємо студентку другого курсу факультету фізичної культури майстра спорту України міжнародного класу Вікторію Сухорукову з другим місцем на етапі Кубка Світу серед юніорів у змішаній стрільбі, що відбувся в німецькому місті Зуль з 29 квітня по 6 травня.

Ректорат, деканат, спортклуб