День: 17.05.2016

Українці, єднаймося!

Святом єднання та співпраці однодумців став приїзд до Кам’янця-Подільського викладачів і студентів ІІ курсу філологічного факультету Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, які тимчасово навчаються у м. Старобільську Луганської обл. У програмі зустрічі було заплановано відвідання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (головний корпус). Гості мали можливість ознайомитися із життям факультету української філології та журналістики, роботою навчально-наукової лабораторії етнології та лабораторії діалектологічних досліджень, а також кафедри української мови (завідувач – професор Марчук Людмила Миколаївна).

Читати далі

Студенти-журналісти здобули «бронзу» на Всеукраїнському фестивалі буктрейлерів «Book fashion»

Студенти факультету української філології та журналістики Арович Василь та Боднар Юлія зайняли ІІІ місце у номінації «Дитячий буктрейлер» на ІІ Всеукраїнському фестивалі буктрейлерів і промороликів «Book fashion», що відбувся у Києві.

Ролик розповідає про маленьких чарівниць, які навчаються у школі магії. Автором сценарію виступила Юлія Боднар, а Василь Арович займався зйомкою відео. «Це неочікувана перемога, рада, що наш буктрейлер увійшов у трійку кращих», — ділиться враженнями Юлія. «Ми намагалися розказати історію так, ніби ми самі є її учасниками. Це допомагає завоювати увагу глядача, а тим паче, малечі», — запевняє Василь.

Цього року у ІІ Всеукраїнському фестивалі буктрейлерів і промороликів «Book fashion» взяли участь понад 250 пізнавальних, творчих та креативних відеоробіт студентів. Організатори повідомили, що роботи надходили з усієї України: Волині, Закарпаття, Поділля, Наддніпрянщини, Донбасу та Причорномор’я.

Оцінювало роботи учасників фестивалю компетентне журі, серед членів якого й директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов і голова правління Всеукраїнської рекламної коаліції, президент Київського Міжнародного фестивалю реклами та офіційний представник міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions в Україні Ірина Кузнєцова.

Кафедра журналістики

Результати виступів студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на IV Спортивних іграх серед вищих навчальних закладів з легкої атлетики

13-15 травня 2016 р. в Кам’янці-Подільському  проводилися IV Спортивні ігри серед вищих навчальних закладів з легкої атлетики, в яких взяли участь п’ять команд: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Хмельницький національний університет, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Хмельницький університет управління і права, Хмельницький кооперативний торгівельно-економічний інститут. Честь нашого вишу захищали дванадцять спортсменів факультету фізичної культури: Костянтин Райтаровський, Владислав Томашевський, Олександр Стефанюк, Андрій Сабов, Олександр Пінтак, Максим Якимчук, Віталій Капітанець, Андрій Гусар, Валерія Левицька, Каріна Герасімова, Людмила Гулай, Олеся Мостова.

Читати далі

Кубок світу з годзю-рю карате

5-9 травня в Одесі відбувся Кубок світу з годзю-рю карате. Вітаємо нашого спортсмена майстра спорту України міжнародного класу Сергія Бойчуня з подвійною перемогою в контакті і напівконтакті.

Читати далі

Всеукраїнський науковий симпозіум: «Туризм ХХІ століття: реалії, виклики, перспективи»

13 – 14 травня 2016 року в Кам’янець-Подільському  національному університеті імені Івана Огієнка  було проведено Всеукраїнський науковий симпозіум: «Туризм ХХІ століття: реалії, виклики, перспективи».

Організаторами симпозіуму виступили: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка; кафедра туризму та готельно-ресторанної справи; Хмельницька обласна організація Національної спілки краєзнавців України; Центр дослідження історії Поділля Інституту історії України НАН України. У роботі симпозіуму прийняли участь науковці з Вінниці, Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Меджибожа та Кам’янця-Подільського. Читати далі