День: 21.05.2016

Святкування Дня міста

До святкування Дня міста, 21 травня, долучився і наш університет, презентувавши гостям та жителям міста переваги навчання в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. Читати далі

Володимир Підпалий і його неархівна творчість

Вишивка заполонила парти та стіни. Стенд з низкою книг, увінчаний рушником та красномовною фразою «Бо ти на землі – людина…». Коротка музична ремарка і розпочалося літературно-мистецьке практичне заняття. Захід відбувся 19 травня на честь вісімдесятої річниці із Дня народження поета-шістдесятника Володимира Підпалого. Студенти розповіли про життя та творчість письменника, зачитали поезії.

Окрім того, вдалося вийти на телефонний зв’язок з дружиною Нілою Андріївною, яка неодноразово бувала в нашому виші. Пані Ніла також прочитала декілька поезій чоловіка та люб’язно відповіла на всі питання студентів.

Захід завершився декламацією філософської поезії «Куди воно іде все без оглядки – в історію чи просто у архів?».Дякуємо організаторові свята Надії Олексіївні Лаврусевич та магістрантам факультету української філології та журналістики.

 

Ольга Фортельна, студентка IV курсу факультету
української філології та журналістики

(спеціальність «Журналістика»)

 

 

 

Чемпіонат із футболу між студентськими гуртожитками

З 25 березня по 16 травня проходив перший Чемпіонат із футболу між студентськими гуртожитками. Чемпіонат було організовано за сприяння студентського сенату та профкому САД з ініціативи голови студентської ради гуртожитку №4 Козловського Вадима. Допомагали йому Шаркевич Ростислав та Муравський Назар. Вражає запальний ентузіазм студентів, які швидко сформували команди із мешканців гуртожитків № 3, № 4, № 5, №6. А гуртожиток  № 4 організував навіть виставив дві команди  – факультету фізичної культури  та історичного. Читати далі