День: 25.05.2016

Вітаємо Білика Романа із врученням почесної грамоти

Вітаємо кандидата педагогічних наук, доцента кафедри методики викладання фізики та дисциплін технологічної освітньої галузі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Білика Романа Миколайовича із врученням почесної грамоти Виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради за успіхи в науковій і науково-дослідній роботі та з нагоди Дня науки.

Колектив кафедри МВФ та ДТОГ

Наші волейболісти – чемпіони

Чемпіоном України в змаганнях волейбольної Суперліги сезону 2015-2016 рр., що завершилися 21 травня в Дніпропетровську, став харківський «Локомотив». У складі команди-переможниці виступили студенти факультету фізичної культури нашого вишу майстри спорту України Володимир Ковальчук, Олег Плотницький та Дмитро Вієцький.

Читати далі

Обласна рада відзначила кращих науковців Хмельниччини

20 травня 2016 року  Хмельницька обласна рада проводила заходи   з нагоди Дня науки (м. Хмельницький), в ході яких було підведено підсумки ХІ Обласного конкурсу науково-дослідних робіт. Як завжди, не залишилися осторонь цих подій і науковці  Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

 ІІ премію  в номінації «Підручники та монографії» отримав колектив фізико-математичного факультету з науковою роботою «Формування компетентнісних і світоглядних якостей майбутніх учителів фізико-технологічного профілю».

Читати далі

«Кам’янецька весна-2016»

ІІІ Міжнародний турнір з настільного тенісу «Кам’янецька весна-2016» відбувся 20-22 травня в спортивній залі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. До міста завітало понад 150 спортсменів із 12 областей України (34 міст і селищ), а також з Молдови та Ірану! Найчисельнішими були команди з міст Кам’янця-Подільського та Хмельницького, які налічували по 20 спортсменів. Учасники змагалися у 15-ти вікових категоріях. Наймолодшим учасником був Олександр Тодосійчук (2009 р.н.) з Чернівецької області, найстаршим – кам’янчанин Ернст Родічев (1941 р.н.), який у своїй категорії «70 років і старші» здобув срібну нагороду. Окрім нього кам’янчани здобули ще 5 нагород.

Читати далі