День: 06.12.2019

Подяка з нагоди Всесвітнього дня волонтера

До Всесвітнього дня волонтера та Міжнародного дня  добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку,  який щорічно відзначають 5 грудня, виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради нагородив колектив Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка подякою за формування у студентства національно-свідомої громадської позиції, виховання патріотизму та добросердечності, прищеплення навичок благодійництва, сприяння розвиткові волонтерського руху.

Читати далі

Стипендії від Уряду Китайської Народної Республіки

Уряд Китайської Народної Республіки надає 45 стипендій для українських громадян на 2020/2021 навчальний рік. Навчання проходитиме на рівнях: бакалавр, магістр, аспірант та стажер (мовне стажування).

Читати далі

“Чарівна казка” від театральної студії «Елевсія»

5 грудня в нашому університету відбулася дуже цікава й захоплива вистава “Звичайне чудо”. Виставу презентувала театральна студія «Елевсія», художнім керівником якої є Наталія Дворніцька. Студенти факультету іноземної філології наповнили виставу незабутніми емоціями та оригінальною грою.

Читати далі

Усі ми різні, але всі ми рівні

3 грудня 2019 року кафедра корекційної педагогіки та інклюзивної освіти провела низку заходів до Міжнародного дня осіб з інвалідністю:

– разом із спільнотою «Віра і Світло» проведено годину спілкування «Усі ми різні, але всі ми рівні».

Читати далі

Східна зимова школа: стартував прийом документів

XVII Східна зимова школа призначена для студентів гуманітарних спеціальностей останнього року навчання віком до 25 років. Студенти мають виконувати дипломну роботу з історії та сучасності Центральної та Східної Європи.

Читати далі

Відродження народних традицій: співпраця двох закладів вищої освіти

3 грудня 2019 року у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбувся круглий стіл «Українська народна вертепна драма як феномен національної культури». Вже вкотре Подільський державний аграрно-технічний університет проводить захід спільно з колегами з К-ПНУ імені Івана Огієнка.

Читати далі

Міжнародна конференція “Від палеоліту до козацької України”

21-23 листопада в Києві відбулася Міжнародна конференція “Від палеоліту до козацької України”, присвячена 100-річчю від дня народження відомого українського археолога Дмитра Яковича Телегіна.

Організатори конференції – Інститут археології НАН України та Національний університет Києво-Могилянська академія.

Читати далі