День: 29.01.2020

Зустріч «Історія успіху: Влада Лісова»

Шановне студентство К-ПНУ імені Івана Огієнка, запрошуємо вас на зустріч із Владою Лісовою, однією з наших Erasmus Alumni. Ви зможете почути її історію участі в програмі академічної мобільності КА-1. Локацією Влади був Католицький університет у містечку Ружомберок (Словаччина).

Студентка розповість про власні хвилювання, труднощі та успіх від участі в програмі ЄС Еразмус+ від заявки на конкурс до складання сесії в Ружомберку. Крім того, цікавою для вас може бути інформація про навчання, еразмусівські вечірки, подорожі, внутрішні еволюції. Зустріч відбудеться 4 лютого 2020 року о 16:00 (нижній читальній зал).

Відділ міжнародних зв’язків

 

Роботу спеціалізованої вченої ради продовжено

У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1643 продовжено термін дії спеціалізованої вченої ради Д 71.053.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) історичних наук за спеціальністю 07.00.01 «Історія України» до 31 грудня 2020 року.

Відділ наукової роботи

 

Університет Огієнка запрошує на день відкритих дверей

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка запрошує на день відкритих дверей, який відбудеться 01 лютого о 10.00 за адресою: вул. Огієнка, 61.

У програмі заходу:

• презентація природничого факультету;

• презентація факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології;

• пробне тестування з біології та хімії (Реєстрація).

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки

та сприяння працевлаштуванню випускників університету

Випуск магістрів 2020!

У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувся урочистий випуск здобувачів ступеня вищої освіти магістра денної та заочної форми навчання. Творча та наполеглива праця науково-педагогічного колективу і, звичайно ж, самих магістрів мають результат, адже понад шістсот п’ятдесят випускників-магістрів дев’ятьох факультетів вишу отримали диплом, а близько 140 з них – диплом із відзнакою.

Щиро вітаємо випускників та бажаємо їм успіхів, наполегливості у здійсненні мрій і життєвих планів, впевнено крокувати до своєї мети. Здоров’я Вам та вашим родинам.

Оксана Фаріон

« 1 of 12 »