eTwinning: розширюємо кордони академічної мобільності

Let’s connect to run some projects!

19 вересня 2024 року на платформі Microsoft Teams відбувся ярмарок Initial Teacher Education Partner-finding fair для закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку вчителів. На зустрічі, до якої долучилися близько 80 учасників, представники університетів Греції (Ionian University), Словаччини (The University of Trnava), Німеччини (Stuttgart University) тощо презентували для учасників програми eTwinning проєкти, спрямовані на підготовку майбутніх учителів.

Нагадаємо, що К-ПНУ є учасником програми eTwinning, метою якої є інтеграція українських освітян (учителів, викладачів ЗВО, керівників закладів освіти, майбутніх учителів (студентів педагогічних спеціальностей), політиків і державних службовців, відповідальних за освітню політику, закладів освіти до Європейського освітнього простору (European Educational Area) та європейської спільноти освітян.

Учасників зустрічі від Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зацікавила тематика пропонованих проєктів: «EU goes school», «Project-Based Learning with eTwinning and Erasmus+ for Interculturality», «E.M.P.O.W.E.R.: Enhancing Mental, Physical and Overall Wellbeing of Students», «Researching and Discussing Culture», «Ethnics in Information and Communication Technology».

Наразі науково-педагогічні працівники Університету Огієнка спільно зі студентами вивчають пропозиції своїх колег для старту реєстрації на навчальні курси представлені на Initial Teacher Education Partner-finding fair.

Зокрема здобувачі факультету іноземної філології спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська), 014 Середня освіта (Мова і література (німецька), 014 Середня освіта (Мова і література (польська) ознайомлюються із силабусом навчального курсу «Project-Based Learning with eTwinning and Erasmus+ for Interculturality», який був запропонований професором Інституту літературознавства та Інституту педагогічних наук Університету Штутгарту Річардом Пауерсом – досвідченим  експертом онлайнового навчання та переможцем престижної премії 2021 Teaching Award.

Цей динамічний, інтерактивний курс, який реалізовуватиметься на платформах MOODLE і ZOOM, охоплює тематику навчального дизайну на основі проєктів. Здобувачі вищої освіти обиратимуть проєкти, студентів спеціальностей teacher training з інших європейських університетів, спільно виконуватимуть короткі міжкультурні освітні проєкти та презентуватимуть результати.

Наші здобувачі на безкоштовній основі працюватимуть разом у транснаціональних групах над проєктами зі сталого розвитку освіти й освітніх інновацій, які вони виконуватимуть. Мета курсу – знайти друзів через кордони та нації, щоб сприяти миру, доброті, емпатії, віртуальному обміну і відкритій дистанційній освіті.

Працюємо та перемагаємо!