«Діяльнісний підхід до навчання як необхідна умова організації освітнього процесу в НУШ»: відбувся методичний семінар-тренінг для студентів К-ПНУ

25 вересня на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради консультанти Світлана Лівіцька та Аліна Оксанюк провели для здобувачів вищої освіти 2-4 курсів спеціальності 014 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (німецька) методичний семінар-тренінг «Діяльнісний підхід до навчання як необхідна умова організації освітнього процесу в НУШ».

Під час зустрічі спікери розкрили питання практичного застосування діяльнісного підходу в умовах НУШ та поділилися професійними кейсами методів залучення учнів до активної взаємодії на уроці. Учасники виконували практичні завдання, проводили дослідження, розгадували ребуси, кроссенси і складали сенкани.

Надзвичайно актуальний, цікавий та інтерактивних захід!

Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Кафедра німецької мови