Команда студента К-ПНУ Олега Плотницького вкотре здобула перемогу на Суперкубку Італії

21-22 вересня в м. Флоренція (Італія) стартував розіграш Суперкубку Італії з волейболу 2024 року.

У першому півфіналі команда «Перуджа» Олега Плотницького, українського догравальника та здобувача вищої освіти факультету фізичної культури К-ПНУ, спеціальності 017 Фізична культура і спорт (група FKS1-M23), перемогла ВК «П’яченцу» (3:1) і захистила титул у фінальному поєдинку проти «Трентіно» з рахунком 3:2.

Щиро вітаємо Олега та його команду з третьою поспіль перемогою на Суперкубку і четвертою загалом! Бажаємо нових спортивних звершень!

Кафедра спорту і спортивних ігор