Участь у Всеукраїнському проєкті з гендерної рівності в спорті «Грай за рівність»

Завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання Юрій Юрчишин у команді федерації бадмінтону України спільно з Klitschko Foundation долучилися до Всеукраїнського проєкту з гендерної рівності в спорті «Грай за рівність».

У Львові 100 дітей і 20 вчителів фізичної культури взяли участь у майстер-класі та турнірі з бадмінтону.

Мета проєкту – досягнення гендерної рівності й однакових можливостей у спорті для всіх незалежно від віку, статі та фізичних можливостей.  Спочатку представники федерації і Rocketpak Kyiv провели майстер-клас для 120 учасників проєкту, де навчили їх базовим правилам бадмінтону, а потім провели турнір.

Усі діти охоче грали бадмінтон. Це вже втретє за рік, коли спільно з Klitschko Foundation проводяться схожі активності спільно з нами, за цей час 200 дітей і 120 вчителів взяли участь.

«Грай за рівність» — важливий крок у боротьбі з гендерними стереотипами в спорті, який допомагає формувати в дітей та молоді правильне уявлення про те, що в спорті всі рівні незалежно від статі, фізичних можливостей, соціального статусу й досвіду.

Кафедра теорії і методики фізичного виховання