Заняття у Школі молодого психолога

19 березня  заняття у Школі молодого психолога провели: кандидат психологічних наук, доцент Гончарук Наталія Миколаївна та кандидат психологічних наук, старший викладач Шинкарюк Віктор Анатолійович. Тема заняття: «Особливості формування колективістських взаємостосунків в умовах шкільної групи». Заняття відбулось у формі психологічного тренінгу. Метою якого був аналіз індивідуальної психологічної проблематики.

Наступне заняття у Школі молодого психолога відбудеться 26 березня о 12 год.

Ми чекаємо Вас за адресою: вул. Польський ринок, 6, м. Кам’янець-Подільський, кафедра загальної та практичної психології, аудиторія № 21, факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

З питань роботи Школи молодого психолога звертатися до кандидата психологічних наук, доцента Славіної Наталії Сергіївни.

Контактний телефон: 0969288176.

Кафедра загальної та практичної психології