“Актуальні проблеми та перспективи розвитку сучасної науки України”

17 березня в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція «Актуальні проблеми та перспективи розвитку сучасної науки України».
Учасники конференції працювали в таких секціях: фізико-математичні науки, історичні науки, філологічні науки, педагогіка та психологія .

Вітальне слово виголосив Копилов Сергій Анатолійович, доктор історичних наук, професор, ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Також на пленарному засіданні виступили керівники секцій: Завальнюк Олександр Михайлович, доктор історичних наук, професор («Стан та перспективи історичних наук в сучасному освітньому середовищі»); Присакар Володимир Васильович, кандидат педагогічних наук, доцент («Педагогічна майстерність як основа системи загальнопедагогічної підготовки майбутнього вчителя»); Ніколаєв Олексій Михайлович, кандидат педагогічних наук, доцент («Професійна компетентність як основа формування авторського педагогічного кредо майбутнього учителя фізико-технологічного профілю»).

Про підсумки та результати конференції повідомив Конет Іван Михайлович, доктор фізико-математичних наук, професор, проректор з наукової роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Організатори заходу – відділ наукової роботи і міжнародних зв’язків та студентське наукове товариство.

Анастасія Надвідна, студентка IV
курсу історичного факультету,
головний редактор часопису «Кліо»