Практична майстерня на природничому факультеті

Практична майстерня на природничому факультеті

Поділитися!

26 березня на базі природничого факультету розпочато роботу Школи молодого географа та Школи молодого еколога. Метою діяльності шкіл є поглиблення знань в галузі екології та географії та підвищення зацікавленості серед учнів питаннями охорони довкілля. Слухачами є учні 9-11 класів шкіл міста. Протягом занять було проведено майстер-клас з використання туристичного спорядження від Касіяника Ігоря Петровича.

Водночас у Школі молодого біолога відбулося чергове заняття. Активно включилися в роботу шкіл викладачі природничого факультету: Федорчук Іван Вікторович (за підтримки магістрантів Козьолок Юлії та Петечел Руслани), Оптасюк Ольга Михайлівна, Касіяник Ігор Петрович, Мисько Володимир Зіновійович, Матвійчук Борис Валерійович та Лісовський Андрій Сергійович (за підтримки Миколюка Романа Олексійовича та студентів-географів природничого факультету).

Програма занять у школах різнобічна та цікава: долання порогів на катамаранах, знайомство з головними підходами до екологічних досліджень, оволодіння методикою виготовлення фіксованих препаратів пилкових зерен, спускання по скелі, альтернативні методи екологічних досліджень. Варто відмітити, що поряд з насиченою програмою панує чудовий настрій та завзятість організаторів та учасників.

Марян Тарасенко, заступник декана природничого факультету з наукової роботи та інформатизації навчального процесу