Письменник Заза Пауалішвілі завітає до нашого університету

Письменник Заза Пауалішвілі завітає до нашого університету

Поділитися!

Проникливий і загадковий, один із найцікавіших поетів покоління на ім’я Заза Пауалішвілі та видавництво «Смолоскип» у рамках великого туру містами України презентують збірку поезій «Реґіна Ольсен». 5 квітня о 13.30 за сприяння  ГО “Творче об’єднання письменників та художників “Кам’яний острів” та факультету іноземної філології відбудеться презентація книги у конференц-залі головного корпусу університету (ауд. 208). 

«Якби я писав рецензію на цю книжку, то назвав би її «Ода сумніву». Таке враження, що ти йдеш підвісним мостом. То тримаєшся за канат, то відпускаєш його. То довіряєш читачу, то закриваєшся, але не перестаєш із ним говорити. І читач іде за тобою по цьому мосту, але не бачить тебе. І не ясно, чи це туман довкола, чи взагалі читач вигадав тебе, як того, хто провів би по цьому мосту, бо не видно, що там укінці. Читач сумнівається разом із тобою, але ступає далі…» Із передмови до книги.

На вас чекатиме знайомство із багаторазовим переможцем різних поетичних конкурсів і слемів, учасником Форуму видавців у Львові та фестивалей “Meridian Czernowitz”, “Гогольфест”, “Трипільське коло”, “Бандерштат”, “Захід”, “Країна Мрій” та ін., організатором різних літературних акцій. Окрім того, на творчій зустрічі разом з Зазою Пауалішвілі буде присутня поетка, композитор та співачка, одна з найперспективніших і найцікавіших музикантів сучасності Христина Халімовнова.

Ольга Комарова,
гол. редактор газети