Розминка перед боєм

Розминка перед боєм

Поділитися!

 

25 березня в стінах нашого університету відбувся літературний брейн-ринг, учасниками якого стали учні старших класів шкіл нашого міста. Перед початком літературного змагання майбутніх студентів привітав ректор університету Копилов Сергій Анатолійович, який зазначив, що сьогодні основним рушієм прогресу є наука, тому наполеглива праця кожного з нас прокладає дорогу в майбутнє. За підсумками предметних олімпіад переможці літературного конкурсу були нагороджені почесними грамотами. Щоб зняти напруження залу та розвеселити учасників брейн-рингу перед змаганням, ситуацію у свої руки взяли команди КВН «КамПот» та «ЧБК». І вже усміхнені учасники команд «Сова» та «Переможці» з ентузіазмом боролися за перемогу.

За вердиктом журі, до складу якого входили Л.І. Громик, В.П.  Атаманчук, І.М. Білецька, напружена боротьба завершилася перемогою команди «Сова». Її учасниками були Олександр Пустовалов, Владислав  Цимбалістий, Вікторія Романишина, Руслана Дитко, Крістіна Хованець й Олена Брушневська. Гравцям команди «Переможці» Владиславові Божку, Артурові Колдомасову, Анастасії Ковальчук, Мар’яні Гайтур, Лілії Дашко й Олені Панько не вистачило лише кількох балів, щоб наздогнати своїх суперників. Зауважимо, всі учасники показали достатній рівень знань та, найголовніше, вміння працювати в команді.

Організатори конкурсу – доцент кафедри історії української літератури та компаративістики Починок Людмила Іванівна та заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи факультету української філології та журналістики Громик Лариса Іванівна – вважають, що співпраця університету зі школами та проведення таких заходів є чудовою можливістю для школярів ще раз перевірити свої сили перед ЗНО й правильно обрати свою майбутню професію.

Наталія Маковецька, магістрантка

факультету української філології та журналістики